Koszyk
0 produktów
 
Nasza Strona
 
Informacje

 
leasing


 

ADAM Audio ARTist Sub White

ADAM Audio ARTist Sub White
Najedź myszką, aby powiększyć
Cena z VAT: Zapytaj o cenę

Share |

Producent: Adam Audio
Średnia ocena: Nie oceniany

Subwoofer aktywny, polecany do monitorów ARTist 3 i ARTist 5, głośnik 7”, moc 140/210W, pasmo przenoszenia 32Hz - 150Hz, wykończenie czarny połysk

Subwoofery firmy ADAM podporządkowane są głównemu celowi ADAM Audio: możliwie najlepszej autentyczności reprodukcji muzyki. Dla naszych subwooferów oznacza to połączenie mocy i precyzji przy jednoczesnym uniknięciu „imponującej” głośności basów kosztem dokładności brzmienia. Ich zadaniem jest uzupełnienie cieszącej się dużym uznaniem klarowności i transparentności monitorów ADAM o niższe i najniższe częstotliwości.

Załącza i regulacja

Wszystkie suboofery do modelu Sub2100 wyposażone są wyjścia/wejścia symetryczne (XLR) i niesymetryczne (RCA) oraz kilka regulatorów przystosowujących subwoofer do pomieszczeń o różnej akustyce i określonych wymagań: Wszystkie subwoofery mają regulację poziomu w zakresie od -60dB to +6dB, przełącznik fazy ±180, regulację częstotliwości zwrotnicy (od 50 do 150 Hz) oraz włączany filtr górnoprzepustowy 85 Hz dla wyjść na głośniki satelitarne. Jest także przełącznik „signal-on/continuous”. Zapewnia on możliwość automatycznego włączania subwoofera za każdym razem, kiedy odbiera on sygnał, i automatycznego wyłączania po 15 minutach braku sygnału.

ARTist Sub idealnie pasuje do nowej serii ARTIST firmy ADAM Audio. Jego niewielkie wymiary pozwalają na łatwe ustawienie go nawet w najmniejszych pomieszczeniach.


Przedni panel wyposażony jest w dwa zmotoryzowane potencjometry, pozwalające na dostosowanie poziomu wejściowego i częstotliwości zwrotnicy dla uzyskania najlepszego funkcjonowania zestawu. Można również sterować tymi potencjometrami przy pomocy bezprzewodowego pilota, co pozawala na optymalizację reprodukcji dźwięku z idealnej pozycji odsłuchowej.

ARTist Sub jest wyposażony w zarówno symetryczne (XLR) jak i niesymetryczne (RCA/cinch) wejścia i wyjścia oraz kilka regulatorów. Przełącznik fazy 0°/180° oraz włączany filtr górnoprzepustowy 85Hz pozwala na znalezienie najlepszego ustawienia dla uzyskania idealnego brzmienia i funkcjonowania całego zestawu.

Dane techniczne


Subwoofer   

Liczba - 1
Średnica kosza - 7" (178 mm)
Średnica cewki - 1,5" (38 mm)
Materiał membrany - Papier
Wbudowane wzmacniacze   
Subwoofer  - 1
Moc wzmacniacza RMS / muzyczna - 140 W / 210 W
Regulacja na panelu   
EQ 80 Hz - Od -60 do +6 dB
Złącza wejściowe   
Analogowe - XLR / RCA
Dane ogólne   
Pasmo przenoszenia - Od 32 Hz do 150 Hz
THD > 60 Hz    ≤1 %
Maksymalny poziom SPL w odległości 1 m    ≥107 dB
Częstotliwość zwrotnicy - 50–150 Hz
Impedancja wejściowa - 10 kΩ
Waga - 8 kg
Wysokość x Szerokość x Głębokość - 370 mm x 200 mm x 280 mm
Wykończenie - Czarny błyszczący, biały błyszczący
Gwarancja - 5 lat
Zawartość opakowania
Pilot, baterie (3 x AAA), kabel zasilający, instrukcja
 

Napisz recenzję
Imie:


Recenzja: Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!

Ocena: Zły        Dobry

Wpisz kod do pola poniżej: