Koszyk
0 produktów
 
Nasza Strona
 
Informacje

 
leasing


 

ADAM Audio Sub7

ADAM Audio Sub7
Najedź myszką, aby powiększyć
Cena z VAT: 1 799zł

Share |

Producent: Adam Audio
Średnia ocena: Nie oceniany
ADAM Audio Sub7
ADAM Audio Sub7

Aktywny Monitor Główny. Gwarancja 5 lat!!!!

Wszystkie subwoofery ADAM Audio mają jedno zadanie: zapewnić najbardziej autentyczny przekaz muzyczny z możliwych. W przypadku subwooferów ADAM oznacza to właściwe proporcje między mocą a precyzją przetwarzania, oraz rezygnację z „upiększenia” brzmienia podbiciem poziomu częstotliwości basowych kosztem szczegółowości i dynamiki. Subwoofer ma uzupełniać tak bardzo cenione, klarowne i transparentne brzmienie monitorów ADAM o częstotliwości z zakresu niskiego i najniższego pasma. 

Wszystkie subwoofery do modelu Sub2100 posiadają symetryczne [XLR] i niesymetryczne [RCA] złącza wejścia i wyjścia, oraz zestaw kontrolerów, za pomocą których można dopasować brzmienie według potrzeb do akustyki pomieszczenia. 

W zestawie:

Kabel zasilania
Instrukcja

Monitory główne - najwyższej klasy

Sub7 to subwoofer zaprojektowany jako uzupełnienie dla mniejszych monitorów ADAM takich jak modele z serii AX: A3X, A5X i A7X. Nieduże wymiary pozwalają wykorzystać ten subwoofer nawet w niewielkich pomieszczeniach.Na panelu przednim umieszczono dwa, zmotoryzowane potencjometry za pomocą których można ustawić optymalny poziom sygnału i częstotliwość zwrotnicy. Położeniem tych potencjometrów można także sterować zdalnie za pomocą pilota dołączonego w zestawie. Dzięki temu możesz ustawić najbardziej odpowiednie brzmienie subwoofera w swojej, idealnej pozycji odsłuchowej. 

Połączenie głębi i precyzji

Ten model subwoofera może zagrać w dolnym paśmie aż do częstotliwości 32 Hz [- 3 dB] zapewnia to realistyczną reprodukcję sygnału nawet w najniższych rejestrach basowych. 

Złącza i regulacja 

Wszystkie subwoofery do modelu Sub2100 wyposażono w zestaw kontrolerów, za pomocą których można dopasować brzmienie według potrzeb do akustyki pomieszczenia. W każdym modelu znajduje się regulator poziomu sygnału w zakresie od -60dB do +6dB, przełącznik fazowy ±180°, regulowany filtr dolno-przepustowy [50 - 150 Hz], oraz przełączany filtr górno-przepustowy ustawiony na 85 Hz dla wyjścia dla monitorów satelitarnych. Dodatkowo można znaleźć przełącznik ‘Signal-on/Continuous’ dla funkcji automatycznego uruchomienia w momencie, gdy do subwoofera dociera sygnał i automatycznego wyłączenia po 15 minutach bez żadnego sygnału.

Dane Techniczne:

Subwoofer:

Ilość: 1,

Średnica kosza: 7"

Średnica cewki: 1,5"

Materiał membrany: papier.

Wzmacniacze,

Dla subwoofera: 1,

Moc wzm. RMS /muzyczna: 140 W / 210 W.

Złącza Wyjściowe:

Analogowe: XLR / RCA.

Dane Ogólne:

Regulacja: na panelu przednim,

Pasmo przenoszenia: 32 Hz - 150 Hz,

Zniekształcenia THD > 60 Hz: ≤1 %,

Poziom maksymalny, szczytowy: ≥107 dB,

Częstotliwość zwrotnicy: 50 - 150 Hz,

Impedancja wejściowa: 10 kOm,

Waga: 8 kg,

Wymiary: 370 mm x 200 mm x 280 mm,

Napisz recenzję
Imie:


Recenzja: Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!

Ocena: Zły        Dobry

Wpisz kod do pola poniżej: