Koszyk
0 produktów
 
Nasza Strona
 
Informacje

 
leasing


 

Cameo LUKE 1000 RGB

Cameo LUKE 1000 RGB
Najedź myszką, aby powiększyć
Cena z VAT: 3 220zł

Share |

Producent: Cameo
Średnia ocena: Nie oceniany
Cameo LUKE 1000 RGB
Cameo LUKE 1000 RGB
Cameo LUKE 1000 RGB
Cameo LUKE 1000 RGB

Profesjonalny laser do pokazów, RGB, 1000 mW

 

Urządzenie LUKE 1000 RGB charakteryzuje się wysoką mocą wynoszącą 1000 mW oraz zostało wyposażone w lasery diodowe i DPSS wytwarzające kolor czerwony, zielony i niebieski. Średnica wiązki wynosi 3 mm, a ekstremalnie niska rozbieżność 2 mrad. Dioda cz erwona emitująca światło o długości fali 638 nm zapewnia znacznie lepszą widoczność niż konwencjonalna dioda 650 nm i to dzięki niej urządzenie LUKE 1000 RGB stanowi idealny wybór dla osób chcących organizować profesjonalne pokazy laserowe.

 

Luke – seria profesjonalnych laserów do pokazów laserowych, których dwuczęściowa konstrukcja, polegająca na oddzieleniu zasilacza i wentylatora od komponentów optycznych, zapewnia optymalną wydajność. Urządzenia wyposażono w system Galvos zapewniając y wysoką szybkość skanowania na poziomie 30 Kpps przy 8° ILDA, 60-stopniowy zakres skanowania oraz 128 ustawień predefiniowanych, co umożliwia uzyskanie efektownych projekcji grafiki o krystalicznie czystych i ostrych jak brzytwa wiązkach. Lasery ser ii Luke posiadają interfejsy ILDA wyposażone w 25-stykowe złącza D-Sub do podłączenia komputera odpowiedzialnego za sterowanie, 3-stykowe wejścia i wyjścia do sterowania DMX w trybie 4/11-kanałowym oraz mikrofon o regulowanej czułości służący do ster owania dźwiękiem. Ponadto lasery mogą pracować w trybach Master, Slave i Standalone. Wytrzymała i lekka obudowa wykonana z aluminium została wyposażona w włącznik/wyłącznik kluczykowy zabezpieczający przed użyciem urządzenia przez osoby nieupoważnion e, jasny wyświetlacz z czterema przyciskami do obsługi ręcznej, a także złącza zasilania sieciowego Neutrik powerCON. Cichy wentylator zapewnia niskie temperatury pracy, a w celu ochrony widzów w laserach serii Luke zastosowany został system bezpiecz eństwa Scan Fail.

 

Wskazówka: lasery Luke i modele serii Ioda posiadają identyczne ustawienia predefiniowane, a ponadto są zgodne z trybami pracy Master/Slave. Dzięki przełączalnej inwersji układ Master/Slave jest w stanie zapewnić jeszcze bardziej imponujące pokazy l aserowe.

 

Moc całkowita 1000 mW

Spektrum kolorów RGB

Impedancja falowa 447 nm , 532 nm , 638 nm

Informacje o wiązce światła dywergencja ok. 3 mm/1,5 mrad

Źródło lasera DPSS , laser diodowy

Klasa lasera 4

skaner wysokowydajny skaner galvo 30 Kpps przy 8° ILDA

Maks. kąt skanowania 60 °

Tryby pracy ILDA , Programy automatyczne , protokół DMX 512 , Sound Control

Wejście DMX 3-stykowe XLR, męskie

Wyjście DMX 3-stykowe XLR, żeńskie

Wejście ILDA 25-stykowe złącze D-SUB, męskie

Wyjście ILDA 25-stykowe złącze D-SUB, żeńskie

Tryb DMX 11-kanałowy , 4-kanałowy

Elementy obsługi Enter , Mode , Value Down , Value Up

Zasilanie 100 V AC–240 V AC/50–60 Hz

Pobór mocy 100 W

Złącze zasilania Neutrik PowerCON

Materiał obudowy aluminium

Kolor obudowy Czarny

Szerokość 215 mm

Wysokość 157 mm

Głębokość 520 mm

Waga 5,5 kg

Napisz recenzję
Imie:


Recenzja: Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!

Ocena: Zły        Dobry

Wpisz kod do pola poniżej: