Koszyk
0 produktów
 
Nasza Strona
 
Informacje

 
leasing


 

VOX AV30

VOX AV30
Najedź myszką, aby powiększyć
Cena z VAT: Zapytaj o cenę

Share |

Producent: VOX
Średnia ocena: Nie oceniany

VOX AV30 Kombo gitarowe

Seria AV to innowacyjne wzmacniacze charakteryzujące się funkcjonalnością, elastycznością i wygodą użytkowania oraz lampowym brzmieniem ... jest pewien rodzaj dźwięku, który może być osiągnięty jedynie przez analogowy układ oparty na lampach.

 

Seria AV to nowa koncepcja wzmacniaczy, oferując wszechstronny lampowy dźwięk, za przystępną ceną. Lampy 12AX7 pracujące zarówno w sekcji wzmacniacza mocy jak i przedwzmacniacza oraz osiem różnych układów analogowych przedwzmacniaczy, które tworzą osiem rodzajów brzmień lampowych od przejrzyście &bdquoczystych&rdquo, przez lekko przesterowane typu &bdquoCRUNCH&rdquo oraz mocno przesterowane typu &bdquoHI-GAIN&rdquo.


Na szczególną uwagę zasługuje, wprowadzenie nowatorskiej sekcji wzmacniacza &bdquoVALVE STAGE&rdquo, która to odpowiedzialna jest, za kształtowanie ogólnego charakteru brzmienia wzmacniacza, poprzez dodawanie charakterystycznych składowych harmonicznych w zakresie niskich oraz wysokich tonów.

 

Często w różnego rodzaju opisach wzmacniaczy można napotkać na sformułowania określające charakter brzmienia jako np. &bdquobrytyjski&rdquo lub &bdquoamerykański&rdquo, sekcja &bdquoVALVE STAGE&rdquo odpowiada właśnie za zmiany ogólnego charakteru brzmienia. Dopełnieniem bogatego zestawu funkcji są trzy efekty wysokiej jakości, w tym Chorus, Delay i Reverb. Seria AV to chyba najbardziej rewolucyjne konstrukcje lampowe w całej długiej historii marki Vox.

Specyfikacja:


- 8 obwodów przedwzmacniaczy:
(CLEAN1, CLEAN2, CRUNCH1, CRUNCH2, OD1, OD2, H.GAIN1, H.GAIN2)
- LAmpy: 12AX7 x 2
- Efekty:(MOD, DELAY, REVERB)
- Gniazda wejścia / wyjścia:
- Intrumentalne,FOOT SW, AUX IN,Słuchawkowe
- Moc wyjściowa wzmacniacza:30W RMS przy 4Ohm
- Głośnik:VOX Oryginal 10 "4 omów
- Wymiary (szer x gł x wys):513 × 247 × 474 mm
- Waga:12 kg
- Elementy w zestawie:Przewód sieciowy
 

Napisz recenzję
Imie:


Recenzja: Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!

Ocena: Zły        Dobry

Wpisz kod do pola poniżej: