Koszyk
0 produktów
 
Nasza Strona
 
Informacje

 
leasing


 

Novation MiniNova

Novation MiniNova
Najedź myszką, aby powiększyć
Cena z VAT: 1 549zł
1 700zł
Oszczędzasz: 151zł

Share |

Producent: Novation
Średnia ocena: Nie oceniany
Novation MiniNova
Novation MiniNova

MiniNova jest kompaktowym, znakomitym studyjnym i scenicznym syntezatorem z takim samym silnikiem, co u swojego większego brata: UltraNova. Na pokładzie znajdziemy 256 nieprawdopodobnych dźwięków, które możesz podrasować za pomocą pięciu gałek, albo totalnie zmienić za pomocą ośmiu "animowanych" przycisków. Posiada aż do 18 głosów, tak wiele, jak pięć efektów na każdym dźwięku. MiniNova również posiada pokładowy efekt VocalTune, tak samo, jak klasyczny wokoder, więc możesz odtworzyć ikoniczne dźwięki wokalu z gatunków muzycznych jak hip hop, urban i elektronika.

Nie pozwól aby jego rozmiar Cię zmylił. MiniNova jest najnowszym syntezatorem, który powraca do legendarnej serii Supernova. Ma ten sam niesamowity, potężny silnik oraz efekty, tak jak Novation UltraNova, który można wykorzystać do tworzenia tłustych oraz brudnych dźwięków basu, wysokich leadów, soczystych padów oraz klasycznych brzmień syntezatora. Wszystko to w 37 klawiszach z portami USB i MIDI, więc będziesz mógł go użyć wraz z laptopem i kontrolować oprogramowanie muzyczne lub podłączyć go do innej klawiatury lub modułu brzmieniowego.

MiniNova przenosi efekty wokalne o krok dalej. Tak samo jak wokoder, posiada VocalTune. To oznacza, że możesz mówić do mikrofonu i grać nutę, za którą chcesz aby podążał wokal odtwarzając klasyki hip hopu, urban i elektroniki. Możesz również przepuścić swój głos przez silnik efektów wbudowany w MiniNova, dodać pogłosu, przesterowania, chorus/phase, kompresor gator lub EQ. To nie dotyczy tylko Twojego głosu, znajdziesz również wejście, do którego możesz podłączyć gitarę lub dowolny inny instrument i zrobić to samo: efekty i wokoder.

MiniNova posiada 256 dźwięków na pokładzie i miejsce na kolejne, Twoje własne 128 dźwięków. Możesz szybko przeszukiwać brzmienia poprzez wybranie stylu muzycznego, w którym robisz muzykę, albo typ dźwięku potrzebnego przez Ciebie: bas, lead- hip hop lub techno. MinNova jest dostarczana z darmowym oprogramowaniem Patch Librarian, więc możesz zachować tyle brzmień, ile chcesz na swoim komputerze. Jeśli 256 nie jest wystarczającą ilością, kilka banków brzmień dla MiniNova stworzonych przez artystów oraz sound designerów. One zawierą mnóstwo klasycznych barw. Możesz je pobrać z: novationmusic.com/soundbanks.

Edytowanie dźwięków w tak potężnym syntezatorze może być przytłaczające, więc producent stworzył aplikcję, która udostępnia Tobie wizulany dostęp do silnika syntezatora. Edytor MiniNova pracuje jako wtyczka wewnątrz Twojego DAW lub muzycznego oprogramowania. Możesz w pełni edytować MiniNova korzystając ze sprzętu, oprogramowanie tylko sprawia, że łatwiej jest dostrzec co robisz.

MiniNova posiada niesamowicie potężny silnik oraz blok efektów, niespotykany w takich małych syntezatorach. Znajdziesz tam 14 klasycznych fal do wybrania (square, sine, sawtooth, pulse, triangle i kombinacje), 36 wavetable oraz 20 cyfrowych fal. Każdy z trzech oscylatorów ( na głos) posiada density/detune dla zgrubienia dźwięku, wirtualny sync i hardness- który można stosować jako dodatkowy filtr dolnoprzepustowy.Znajdziesz tam 14 typów filrtów ( możesz używać dwóch jednocześnie), 6 generatorów obwiedni, 3 LFO i 20 slotów modulacji gdzie możesz podlinkować razem wszystkie moduły syntezatora aby kształtować dźwięk. MiniNova może dodać do 5 efektów do każdegi dźwięku wliczając: distortion, reverb, chorus/phase, compressor, EQ i unikalny gator Novation.

Napisz recenzję
Imie:


Recenzja: Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!

Ocena: Zły        Dobry

Wpisz kod do pola poniżej: